קבוצת מרגלית חזן הינה קבוצת חברות המרכזת בהן פעילות ענפה בתחומי ניהול ואחזקת מבנים, השמירה והאבטחה, הניקיון והתחזוקה וכח האדם.
הקבוצה פועלת משנת 1987 בבעלות משפחת חזן, שלמנהליה ניסיון של למעלה מ – 30 שנות עשייה. לקהל לקוחותינו הרחב אנו מעניקים מטריית שירות איכותית, אישית ויעילה.
מידי יום אנו עדים לתחרות הולכת וגוברת בתחום העסקי. לכן, קבוצת מרגלית חזן מתבססת על מספר אבני יסוד בדרך ניהול השרות שלה שגורם לה להיות איכותית, זמינה ותחרותית יותר:
– לשמור על ערך הנכסים וחזותם.
– לתחזק את התשתיות והמערכות התומכות במבנה ובמערכות היעודיות והמקצועיות.
– ליצור סביבת עבודה יעילה, נוחה, אסתטית, בטיחותית ובטוחה לעובדים וסביבה נאותה למתן שירות לציבור הלקוחות והמבקרים.
– שמירה בלתי מתפשרת על רמת צוותי העבודה ומיומנותם.
– שימוש בחומרים איכותיים וידידותיים לסביבה העומדים בתקנים מחמירים.
– העמדת מיטב האמצעים הטכנולוגיים ומכשור מתקדם.
– בעולם העסקים המודרני, בו המידע זורם "במהירות האור", אנו מתחייבים לשירות האיכותי ביותר ולמחירים התחרותיים ביותר בשוק.
שנות הניסיון הרבות, מגוון הלקוחות, מערך השירותים הרחב וההקפדה הרבה על הסטנדרטים הגבוהים מצעידים את קבוצת מרגלית חזן בראש החברות המובילות את תחומן במשק הישראלי. מאות הלקוחות המרוצים שלנו הינם כרטיס ביקור חי, אמין ומייצג, ובינם ניתן למצוא את החברות המובילות במשק.
קבוצת מרגלית חזן תהיה גאה לצרף גם אתכם לרשימת לקוחותיה המרוצים.
האמנה של קבוצת מרגלית חזן: אנו מתחייבים לעמוד לקוחותינו במשך 24 שעות ביממה ולספק להם שירות איכותי, יעיל וכלכלי עד השגת שביעות רצון מלאה תוך כדי הטמעת מצויינות בקרב עובדנו. אמנת שרות זו מחייבת את כל עובדי קבוצת מרגלית חזן לספק את השרותים ברמת איכות הגבוהה ביותר ובתקציב סביר והוגן למגוון לקוחות, ובכל מקום בו יש ביקוש והערכה לשרותנו. קבוצת מרגלית חזן יוצרת בארץ סטנדרטים חדשים של שרותי ניהול, תחזוקה, ניקיון, שמירה ואבטחה בכדי לשרת את קהל לקוחותיה באופן האדיב והמכובד ביותר, תוך כיבוד רצונם, מדיניותם ואורך חייהם.
טלפון: 03-9341442
מייל: office@hazangroup.co.il
אתר: http://www.hazangroup.co.il