חברת שלג לבן בע"מ מספקת את שירותי הניקיון והאחזקה המובילים בישראל. חברתנו פעילה משנת 1986, וכיום מונה סניפים רבים הפזורים לאורכה ורוחבה של הארץ.

אנו שמים דגש על גיוס ובחירת צוות עובדים בעל נתונים אישיים מרשימים ויכולת מתן שירות גבוהה. חברתנו מעסיקה למעלה מ- 3000 עובדים המועסקים במאות פרויקטים שונים בתחומי הניקיון והאחזקה בכל רחבי הארץ. לשלג לבן עובדים מסורים ומיומנים אשר עובדים הדרכה מקצועית טרם תחילת עבודתם, וקורסי ריענון על מנת שיוכלו לספק לכלל לקוחותינו את השירות האיכותי ביותר בתחום הניקיון והתחזוקה.

חברתנו מתמחה במתן שירותי ניקיון ללקוחות רבים ומגוונים ועושה את כל הנדרש על מנת שהשירות אשר מוצע לכם יהיה ברמת איכות ללא פשרות. אין אנו מתפשרים על איכות העובדים שלנו, ועל כן אין סיבה להתפשר גם על חומרי הניקיון והכלים בהם צוות העובדים שלנו עושה שימוש. אנו עובדים עם מכשור מתקדם וחדיש וכן חומרי ניקיון וציוד ניקיון שחלקם נוצרו במיוחד עבור החברה.

לקוחותינו יכולים ליהנות משירות אשר מותאם להם באופן אינדיבידואלי. כלומר, כלל שירותי הניקיון והאחזקה אשר שלג לבן מציעים יהיה מותאם לתקציב שלכם, לפתרונות המדויקים להם אתם זקוקים וכמוכן לסוג שירותי הניקיון אותם אתם דורשים. הפריסה הארצית של חברתנו מאפשרת לנו להעניק שירות בכל רחבי הארץ ולהעניק גיבוי של כוח אדם במקומות בהם קיים מחסור זמני.

חברתנו מתמחה בהתאמה מדויקת של השירותים בהתאמה מלאה לצרכי הלקוח ועל פי דרישותיהם. על כן אנו מספקים מזה שלושה עשורים את שירות הניקיון, התברואה ואיכות הסביבה למוסדות, בתי חולים, רשויות מקומיות ולקוחות רבים ומובילים במשק הישראלי. אנו מתמחים בפרויקטים מורכבים וגדולים כגון ניקיון בתי חולים, ניקיון רחובות ושטחים פתוחים, ניקיון בתי משרדים וכו'.

 

טלפון: 09-8642016

כתובת: צורן 4, נתניה

אתר: http://www.sheleg-lavan.co.il/