בשנים האחרונות הפכה בחירת חברת הניקיון למשימה לא פשוטה כלל. הפתרון פשוט: הזמינו חברת ניקיון שחברה בארגון. רק כך אתם בידיים בטוחות

החוק להגברת אכיפת חוקי העבודה חולל שינוי מהותי בכל הנוגע לאיתור והזמנת שירותי ניקיון. אם עד החוק הייתם פטורים כמזמיני השירות מהקפדה על זכויות העובדים הרי שעם היכנס החוק לתוקף יש לכם אחריות כלפי עובדי הניקיון בחצרכם, למרות שאינם מועסקים באופן ישיר על-ידכם, ואין לכם איתם יחסי עובד- מעביד. החוק אף מטיל סנקציות שונות על מזמין השירות במקרה והתגלתה הפרת זכויות של עובדי ניקיון המועסקים בחצרו.
החוק החדש מציב אתגר לא פשוט בפני מזמיני שירותי הניקיון. איך יכול המזמין לדעת ששכר חברת ניקיון אמינה, הגונה בנושא זכויות עובדיה, המקיימת את החוק ואת הכללים בצו ההרחבה. איך יכול מזמין השירות להבטיח לעצמו שחברת הניקיון ששכר לא תוביל אותו לתביעות מצד עובדים? לסנקציות כספיות מצד משרד הכללה? ואף לתדמית ציבורית שלילית כתוצאה מפרסום על ניצול עובדים מוחלשים בחצרו?
לסוגיה הזו יש פתרון אחד ויחיד: ארגון חברות הניקיון. אם תזמינו שירותי ניקיון מחברת ניקיון החברה בארגון אתם בהחלט יכולים לישון בשקט בלילה.  הארגון מקפיד שכל החברות בארגון יקיימו את זכויות העובדים לפי כל תג ופסיק בצו ההרחבה. זאת באמצעות ועדת אכיפה שהקים הארגון יחד עם ההסתדרות הכללית החדשה. הועדה בודקת את החברות בארגון ומוודא שהן אכן לא מפרות זכויות עובדים.
לא ייתכן מצב שבו חברה בארגון תפר זכויות עובדים. אם במקרה התגלה שחברה מסויימת לא קיימה את זכויות עובדיה דורש ממנה הארגון לתקן את המצב. כמו-כן החברות בארגון הן מהגדולות והמסודרות בענף והן מחויבות למקצועיות ולמתן שירות מיטבי ללקוחות.
אנחנו מזמינים אתכם, מזמיני השירותים, להיכנס לרשימת החברות בארגון וליצור קשר עם אחת מהחברות שתבחרו. אנו סמוכים ובטוחים כי הבחירה מקרב החברות בארגון היא הבחירה הנכונה שתספק אתכם ותבטיח לכם הגנה מיטבית מפני סנקציות הקבועות בחוק בכל הקשור להגנה על עובדי הניקיון.