פסק הדין בבית הדין הארצי  – היום יצאה שוב האמת לאור ,בית הדין הארצי בראשות הנשיא כב’ השופט יגאל פליטמן קבע בפסק דין כי “אך ורק ” לארגון שלנו יש את הזכאות לגבות דמי טיפול  ארגוני מקצועי ממעסיקים בענף הניקיון במדינה .הפרשנות התכליתית הלכה ולמעשה היא, כי אך ורק הארגון שלנו הוא הארגון המייצג (היציג) של ענף הניקיון מכוח היותו צד חתום על ההסכם הקיבוצי בענף הניקיון . כמו כן קבע כב’ הנשיא כי שאלת זכאותו (כן או לא )  שלהאיגוד הכל ארצי לגבות כספים אחורה תידון בבתי הדין האזוריים אך הליך כזה יחייב דיון משפטי יסודי ופריסה של תשתית עובדתית הולמת ומקפת על מנת שתוכל לשכנע אם בכלל את בית הדין להעניק לאיגוד את הזכאות הזאת ואשר לדעתנו היא “זכאות” סופר מפוקפקת. הארגון ימשיך ויסייע בהגנה על כלל חברות הניקיון בישראל שנתבעו ו/או ייתבעו על ידי האיגוד הכל ארצי.
על מנת לכבד את פסיקתו של כב’ הנשיא יגאל פליטמן על פי סעיף 4 לפסק הדין הריני מצרף לכם את פסק הדין במלואו ובלבד שהתמונה תהא בהירה עבורכם ועבור עורכי הדין שלכם .
ההדגשות בפסק הדין המצ”ב אינם במקור . פסק הדין מדבר בעד עצמו ופרשנותו המילולית והתכליתית מהווה עבור הארגון שלנו הישג גדול וניצחון למען ענף שירותי הניקיון בישראל.

לפסק הדין המלא – בית הדין הארצי לעבודה- פסק דין (1)

לכתבה שפורסמה בדה מרקר על ידי חיים ביאור – לחץ כאן