3 טיפים לשמירה על היגיינה בסביבת העבודה

עונת הסתיו מביאה עמה רוחות קרירות וגשמי ברכה אבל לצערנו גם שפעת ומחלות, שחשוב שנמנע מהן, במיוחד במקום העבודה. רוצים לדעת כיצד לגרום לעובדים שלכם להיות יותר מודעים לניקיון ברחבי המשרד, המטבח, השירותים וחללי העבודה? הכתבה הבאה תעזור לכם להצליח במשימה ולשמור על משרד בריא והיגייני.

אספנו עבורכם 3 טיפים שיסייעו לכם לשמור על היגיינה בסביבת העבודה:

  1. לשטוף ידיים מספר פעמים ביום: הגורם העיקרי לזיהום הוא ידיים נגועות, שכן חיידקים מתרבים על הידיים. לכן, חשוב לעודד את העובדים לשטוף ידיים היטב מספר פעמים ביום. הפעולה הבסיסית הזו צריכה להיעשות באופן אפקטיבי – יש להרטיב את הידיים תחת ברז המים, למרוח עליהן סבון ולשפשף אותן זו בזו למשך 20 שניות לפחות, כולל בין האצבעות, בגב כף היד, בקצות האצבעות ומתחת לציפורניים.

החשיבות של שטיפת ידיים מקבלת משנה תוקף בעונת החורף. ההמלצה הבסיסית ביותר למניעת מחלות והידבקות בחיידקים, שהם חלק בלתי נפרד מעונה זו, היא שמירה על היגיינת ידיים נכונה, וככל שתקפידו על שטיפה נכונה ובתדירות גבוהה כך תמזערו את הסיכוי לחלות ו/או להדביק.

סדרת סבוני הקצף של Kleenex Botanic מבית קימברלי קלארק פרופשיונל מציעה חווית שימוש מעוררת חושים. הסדרה מגיעה בשלושה ריחות רעננים, המועשרים ברכיבים בוטניים, מתאימים לשימוש תדיר ויעיל ומותירים את עור הידיים רך ונעים למגע.

  1. להשתמש במגבות נייר לניגוב הידיים: מגבות נייר לניגוב ידיים לוכדות את החיידקים, מונעות את פיזורם בחלל החדר ומסייעות להפחתה של כ-76% ברמת החיידקים. זאת בהשוואה למתקני ייבוש ידיים הפועלים על אוויר חם.

קימברלי קלארק פרופשיונל מציעה פתרון היגייני ויעיל לחדר השירותים ולמטבח – מגבות נייר ממותגות בגליל של Scott ו-Kleenex, המעניקות חווית ייבוש ידיים נקייה, רכה ונעימה, לצד שמירה על חיסכון ויעילות. נמצא כי הטבעת מותג על גבי מגבות הידיים מגדילה את העדפת המשתמשים, לעומת מוצרים של מתחרים.

מגבות הנייר מותאמות לשימוש היגייני יחד עם מתקן Aquarius, המגיע בצבעים לבן ושחור. המתקן, שעוצב למניעת מלכודות לכלוך והצטברות חיידקים, קל לניקוי בניגוב אחד. הוא יעיל, חסכוני וקטן יותר בכ-20% מהמתקנים הנוספים שלנו.

  1. לתקשר את המידע: צריך לזכור שידע הוא כוח. לכן, קריטי שמעסיקים יסבירו באופן קבוע על חשיבות ההיגיינה במקום העבודה, על ידי תליית שלטים במרחבים הציבוריים.

לסיכום, חיידקים רבים מקיפים אותנו גם במקום העבודה, הם נמצאים על המכשירים הדיגיטליים, ידיות הדלתות, המקלדת, מכשירי החשמל ואפילו על כפתורי המעלית. לכן כדי למנוע את התפשטות החיידקים הגורמים לצינון ולשפעת יש להגביר את המודעות להיגיינה אישית ותשומת לב לניקיון סביבת העבודה.

כך כולם נותנים יד לשמירה על היגיינה במשרד.

 

 

הכתבה בחסות קימברלי קלארק פרופשיונל

קימברלי מגבות ידיים