איך לבחור חברת ניקיון מומלצת ומקצועית?

חברות ניקיון איכותית – פרמטרים לבחירה

חברת ניקיון מומלצת מוסדרת עפ"י חוק מחויבת ברישיון קבלן שירות ממשרד העבודה. טרם פנייתכם לחברת ניקיון מומלצת בדקו באתר מנהל האכיפה של משרד העבודה האם לחברת הניקיון יש רישיון כזה.

במקום העבודה חשוב שתהיה סביבת עבודה נעימה, נקייה ובטוחה. לכן, יש לבחור בקפידה חברת ניקיון מומלצת מקצועית.

השלב הבא לבחירת חברת ניקיון מומלצת הוא מתן מידע בנוגע לשטח הניקוי והחפצים.

מומלץ לקבל הצעה כתובה, שתכלול את זמני הניקוי, כלל השירותים שאתם צפויים לקבל מחברת הניקיון והתמחור.

מאחר וזמן העבודה הוא קצר ועולה כסף, יש להכין תוכנית עבודה יעילה וחכמה לכל יום בשבוע על מנת שבמהלך שבוע עבודה, עבודת הניקיון תעשה בכל הפריטים החשובים של מקום העבודה.

חשוב לבצע סקר שוק. חברת ניקיון מומלצת שתציע תמחור זול משמעותית ביחס לשאר המחירים מעלה חשד, למשל לשימוש בכוח אדם זמני ולא מיומן או בשימוש בחומרי ניקוי זולים, שיתגלו כיקרים בהמשך. דעו את טווחי המחירים לניקיון ובחרו בחברת ניקיון מומלצת שמסרה את ההצעה שאינה זולה באופן מחשיד.

וותק וניסיון של חברת הניקיון הם גורמים מכריעים בבחירת חברת ניקיון מומלצת. אם חברת הניקיון פועלת שנים בתחום זה מצביע על יציבות, עקביות והצלחה.

חברת ניקיון מומלצת מעסיקה צוות מקצועי ומיומן אשר מכיר היטב את העבודות השונות ויש לחברה ניסיון רב בביצוע העבודות הנ"ל, הניסיון הינו משמעותי ביותר בכל מה שקשור לעבודות ניקיון היות ובגלל הניסיון התוצאות יהיו ברמת גימור גבוהה יותר.

שימו דגש על ציוד ומכשור חדשני של חברת הניקיון והעסקת צוות מיומן שעובר הכשרה.

חברת ניקיון מומלצת היא חברה המצוידת בכל מה שצריך לצורך ביצוע הניקיון. יש לה גם את הכלים המתאימים וגם את חומרי הניקוי היעילים כך שהניקיון יהיה הרבה יותר איכותי. חשוב מאוד שחומרי הניקוי של חברת הניקיון יהיו באיכות גבוהה ומחברות מוכרות. כן, חשוב שצוות הניקיון ידע להתאים את החומר למשטחים בהם יטפלו.

חברות ניקיון וטיפוח עובדים

הכל מתחיל באדם. עובד הניקיון הוא הפנים של חברת הניקיון בשטח, אצל הלקוח –  מזמין העבודה. 

עובד ניקיון בחברת ניקיון מומלצת זה מקצוע לכל דבר ועניין, על מנת לספק שירות טוב ואמין, על העובד לעבור הכשרה מקצועית ראויה ואיכותית.

חברות ניקיון איכותיות משקיעות משאבים וזמן יקר בבניה של מערכי הדרכה איכותיים, נהלים מחייבים רענון נהלים, עדכונים וטיפוח של תגמול ומצויינות בקרב עובדיה, בשירות לקוחותיה. 

חברת ניקיון מקצועית תקפיד על ביטוח חבות מעבידים וביטוח צד ג'. ביטוח מקיף לחברת הניקיון יאפשר שקט נפשי בכל הקשור לנזקים שיגרמו למקום ולרכוש כתוצאה מניקוי לא מתאים וכן כיסוי בפני תאונות עבודה של צוות הניקיון בחברת הניקיון.

מכיוון שלעובדי חברת הניקיון יש גישה לחלקים רגישים במשרד/במפעל, וודאו שעובדי חברת הניקיון עוברים מבחני אמינות ומהימנות.

בחברת ניקיון מומלצת  ומקצועית ניתן למצוא מחלקות של בטיחות ופיקוח ובהם מועסקים מפקחים אזוריים שמשמשים גם כנציגי חברת הניקיון ותפקידם לנהל את מערך השירות, לבצע ביקורות איכות, לגבות את השירות במקרים של היעדרות ולשמש לכתובת לתלונות או בקשות הלקוחות.

עמידה בזמנים שיקול נוסף בבחירת חברת ניקיון מומלצת. חברת ניקיון מומלצת טובה תעמוד בלוחות הזמנים שנקבעו גם במקרה שהצוות המקורי אינו מגיע, היות וחברת הניקיון מעסיקה על פי רוב צוות של אנשי מקצוע כך שתמיד יש מענה.

אף אחד לא רוצה למצוא את עצמו מתנהל מול חברת ניקיון מומלצת שחסרים לה עובדי ניקיון באופן קבוע, שלא יודעת לנהל את העובדים ושאין לה את המכשור והיכולת לספק שירות טוב ואמין. כיום גופים נעזרים במכרזים כדי למצוא חברת ניקיון מומלצת מתאימה שמתבקשת לספק הוכחות שהיא יכולה לעמוד במשימה. אפשר גם למצוא חברת ניקיון מומלצת דרך קולגות, שותפים וחברים שיכולים להמליץ על חברת ניקיון מומלצת טובה.

חברת ניקיון מומלצת מקצועית דואגת להעסקה הוגנת ונאורה של העובדים, העסקה אשר עומדת בדרישות החוק.

חברות ניקיון והמלצות

המלצות הינן גורם נוסף ולא פחות חשוב בבחירת חברת ניקיון מומלצת. ככל שהשירות של חברת הניקיון טוב יותר כך המלצות הלקוחות תהיינה טובות יותר. מענה אנושי, אדיב וזמין מצביעים על חברת ניקיון מומלצת מקצועית שערוכה לטפל בלקוחותיה.

מומלץ לסכם עם חברת הניקיון על תקופת ניסיון של חודש עד שלושה חודשים ולהעמיד את חברת הניקיון במבחן. במידה ובתקופה זאת יש טענות רצוי להעלותן ואף לסיים את ההתקשרות בתום תקופת הניסיון, אם יידרש.