חברים שלום רב ,

 1.יום הבחירות – יום ג' 17.3.2015 . הוא יום שבתון .ויש חובה לשלם לעובדי הניקיון ובכלל את שכרם כאילו עבדו  – חובה/זכות זאת מעוגנת הסכם הקיבוצי שלנו וגם בצו ההרחבה .
למען הסר ספק, חוזר תשלום שכר עבודה ביום הבחירות הפונה גם ל : מזמיני השירותים  (לקוחות שלנו ) מוצע  כבר לשלוח את החוזר ללקוחות השעתיים ו/או "הלקוחות הבעייתיים " שלכם .

2.שי לחג הפסח  –  גובה השי הכספי לחג הפסח  לא משתנה והוא : 215.46 ₪ , כמובן שרצוי ונכון הוא להעניק את השי לחג  לפני  כניסת החג .

3.עדכון שכר המינימום – להזכירכם כי שכר המינימום במשק יעמוד ביום 1.4.2015  משתנה ל : 25.00 ₪ לשעת עבודה . (יש לעדכן ב 2 אג' ) את השכר השעתי הנוהג.

4.תביעות האיגוד הכל ארצי לדמי טיפול רטרואקטיבית  – אני מתכבד לבשר לכם כי  היום  נתקבלה החלטה בבית הדין הארצי לעבודה לפיה כל התביעות שהוגשו ו/או יוגשו  ברחבי הארץ ע"י האיגוד הכל ארצי כנגד חברות הניקיון בישראל  ידונו כתביעה אחת, בבית הדין האזורי לעבודה בתל אביב ובפני שופט אחד !  מדובר בהחלטה תקדימית ואמיצה של כב' נשיא בית הדין הארצי לעבודה , השופט  יגאל פליטמן . הארגון שלנו יוביל את ההגנה על כל חברות הניקיון באירוע זה .