חברת “אדיר הבירה” פועלת מאז שנת 1996 ומספקת פתרונות רבים ומגוונים בתחום שירותי ניקיון, אחזקה, סדרנות, שיפוצים ושוערים. מספר העובדים המועסקים בחברתנו כיום הינו כ- 400 איש. בין לקוחותיה של החברה נמנים משרדי ממשלה, חברות הייטק,  רשויות מקומיות, תאגידים, בתי משפט, אצטדיונים והיכלי ספורט, משרדים קטנים וגדולים, מוסכים בנקים וכו’. רשימה זו הינה חלקית ומעידה על ניסיון החברה.
הנהלת החברה ממוקמת  ברחוב האומן 26  תלפיות ירושלים. חברתנו מעניקה שירותי ניקיון בכל רחבי הארץ – מקרית שמונה ועד אילת.
אנו ב”אדיר הבירה” מתמחים בביצוע פרויקטים בהיקפים משתנים תוך גמישות לצורכי הלקוח. עבודתה של חברתנו מתבצעת תוך שימוש בשיטות ניקוי שונות ומגוונות. ברשות חברתנו מפקחי שטח ומנהלי עבודה אשר ניידים בעזרת רכבים מאולחטים ומכשירי קשר, כמו- כן מגוון ציוד חשמלי, מכני, וידני בתחום ניקיון ואחזקה מודרניים אשר עוזרים לחברתנו להעניק פתרונות מקצועיים לכל תקלה. חברתנו נושאת תו תקן ISO 9001.
השירותים אותם מציעה חברתנו ללקוחותיה הוותיקים והחדשים כוללים: תכנון תואם את אופן העבודה הנדרש בהתאם לכל אתר, הקמה ותפעול של מערכת ניקיון, תוך ביצוע מטלות ברמה גבוהה ביותר.
אחריות מלאה שלנו – ראש שקט ללקוח: לנו “באדיר הבירה” ברור שאין לך את הזמן לעקוב, לפקח ולנהל את נושא הניקיון בארגון שלך. כחברה אשר מנהליה צמחו מהשטח ומכירים את הצרכים האמתיים של כל ארגון, בנתה “אדיר הבירה” את עצמה בצורה של מערכת מבוקרת פנימית.כל פעולה מפוקחת ע”י דרג בכיר יותר בחברה והשליטה מכסימאלית. לכן, אנו מסוגים לתת לך אחריות מלאה על כל פרויקט שיידרש מאיתנו