הכנס השנתי בענף הניקיון

נובמבר 2021 מלון "סופיה" טבריה​

פרטים וגלרית תמונות מהכנס

עם פרוץ משבר הקורונה ענף הניקיון מצוי בקדמת הבמה. כולנו מבינים את חשיבותו, חיוניותו ונחיצותו לסביבה נקייה, נעימה ובטוחה. לא בכדי הוגדר כ"שירות קיומי חיוני". יחד עם זאת, הענף מתמודד עם אתגרים משמעותיים שעתידים לעצב את פני הענף בעשור הבא. כך, שהכנס השנה עסק באתגרים המרכזיים איתם מתמודדות חברות הניקיון והענף כולו – סוגיית המחסור האדיר במשאב האנושי לצד דרכים להעצמתם של העובדים, עתיד הענף וקידמה טכנולוגית בענף, שהוצגה גם בתערוכה בה השתתפו יצרנים וספקים שונים מובילים בתחום הניקיון בדגש על הציוד, המיכון, המערכות הטכנולוגיות החדשניות והחומרים החדישים ביותר שיסייעו בייעול עבודת הניקיון. הביקור בתערוכה הוא חלק מהתוכנית להרחיב את אופקיו המקצועיים של כל מנהל חברה בענף הניקיון.

השנה הכנס נערך במתכונת של כנס דו יומי ולקח את הענף צעד קדימה. בכנס  התקיימו פאנלים מרתקים ועכשוויים שהציפו את הבעיות, הפוטנציאל, החסמים, הקשיים וגם ההצלחות – וכל זאת בהנחייתה של העיתונאית והפרשנית הכלכלית של חדשות ערוץ 12, גב קרן מרציאנו.

בכנס לקחו חלק למעלה מ- 200 משתתפים בהם בכירי ממשל, בכירי המגזר העסקי, בעלים ומנהלים של חברות הניקיון המובילות במשק. הכנס אפשר שיח ישיר אל מול מקבלי ההחלטות על הקשיים בענף ואפשרויות שיפור תנאי ההעסקה בו.

הכנס הוא נקודת מפגש להיכרות ונועד לאפשר למנהלות ומנהלים הזדמנות מצוינת לפגוש עמיתים בענף, להרחיב את ארגז הכלים הניהולי, להרחיב ולרענן את הידע.