ימית אף.אס בע"מ YAMIT FS LTD

ירושלים

פרטים:

כתובת: רבי עקיבא 8, ירושלים
טלפון: 02-5899-555
דוא"ל: Yamit@org.il
אתר: Yamit.org.il

פרופיל חברה

אנחנו מגדירים את עצמנו אנשי עשייה. את פרופיל החברה שלנו מייצגים עשרות העובדים שלנו בשטח במגוון השירותים שאנו מעניקים ללקוחותינו: מוסדות גדולים ולקוחות פרטיים. מה שמניע אותנו הוא האופן שבו לקוחות הקצה חווים את מגוון השירותים שלנו, ומעל לכל, היכולת שלנו להעניק ללקוחותינו את השקט הנפשי שמאפשר להם לעסוק במה שחשוב להם באמת.

אנחנו ירושלמים. על כל המשתמע מכך. אנשי מוסר, עבודה ומעשים במקום מילים – אנחנו אלה שעושים. על היסודות הללו הוקמה חברת ימית בשנת 1978, ברחוב שמאי במרכז העיר. בתחילת דרכנו עסקה החברה במתן שירותי שמירה ואבטחה למוסדות גדולים רבים, בהם מוסדות ממלכתיים, משרדי ממשלה ובתי חולים וכן גם לחברות פרטיות. עם השנים צמחנו ופעילותנו התרחבה למתן שירותים מקיפים בתחומי החניה, הניקיון והאחזקה (FS), בהם הפכנו למובילי השוק.

בתחום הניקיון חברתנו מספקת שירותים אלו עבור מוסדות היי-טק גדולים ובינלאומיים מהמובילים בשוק. בין לקוחותינו בתחום זה נמצאת חברת Intel ישראל בתפוצת משרדים ארצית (מרכזי פיתוח בחיפה, יקום, פ"ת וירושלים) וכן מפעל הייצור בקרית-גת. עוד בין לקוחותינו בתחום הניקיון נמצאת Facebook ישראל, סטראטסיס, JLL ועוד.

המומוחיות שלנו היא במתן שירותי ניקיון לפני איכלוס וניקיון במהלך בניה ושיפוצים. בנוסף, מעבר לכל פרויקט "שגרתי", לחברת ימית היכולת להגיב ולענות במהרה וביעילות לכל אתגר באמצעות שלל מכשירים, תכשירים ומכונות שטיפה וניקיון, לכל משטח, בכל אתר בכל שעה.

בתחום האבטחה חברתנו מספקת את שירותיה לגופים מוסדיים גדולים כגון ביה"ח הדסה עין-כרם והר-הצופים, עמותת בית אביחי ובעבר גם עבור הסוכנות היהודית והייתה אחראית על ההקמה, הניהול והתפעול של יחידת האבטחה של התחבורה הציבורית בירושלים בתחילת שנות ה-2000. כל זאת, בין היתר, באמצעות מוקד אבטחה ובקרה (רואה ושומע) הפעיל 24 שעות ביממה, 365 ימים בשנה, ומערך מפקחים וסיירי שטח.

חברת ימית מתמחה בתכנון, הקמה והתקנה של מערכות מצלמות במעגל סגור, (מבתים פרטיים ועד מפעלים תעשייתים ומתחמים מסחריים) תוך שימוש במוצרים ובאמצעים הטכנולוגיים הטובים ביותר בשוק כיום, תכנון הקמה והתקנה של מערכות אזעקה קוויות ואלחוטיות, תכנון והתקנה של מערכות תקשורת דו-כיווניות (אינטרקום) אנלוגיות ודיגיטליות מתקדמות (VOIP), תכנון והקמה של רשתות תקשורת ומחשבים קוויות ואל-חוטיות (LAN ו-WLAN) ועוד.

בתחום החניה מפעילה חברתנו מתחמי חניה אוטומטיים רבים, מפוקחים באמצעות מערכות בקרה ממוחשבות ומצלמות במעגל סגור ונשלטים על ידי מוקד הפעיל 24/7 בירושלים ובמרכז הארץ, כאשר הבולטים הם מערך חניוני נתב"ג הכולל למעלה מ-17,000 מקומות חניה (מ-02/2010 עד 03/2016), חניוני עיריית ירושלים, חניוני בתי חולים, חניון מלון 'רויאל ביץ' ת"א מרשת ישרוטל ועוד. בנוסף, מפעילה חברתנו מגרשי חניה מסחריים רבים במרכז העיר ירושלים, אשר חלקם בבעלותנו, וחלקם בשכירות ארוכת טווח. כיום אנו מתפעלים ואחראים על למעלה מ-15,000 מקומות חניה.

לחברת ימית כל הידע, הניסיון והכלים הדרושים לשיפוץ, שדרוג והקמת חניונים בסטנדרט בינלאומי, הכולל שיקום רצפות בטון, ציפוי אפוקסי במגוון גימורים, סימון תאי חניה וחניות נגישות, שילוט והכוונת תנועה וכן התקנת מערכות תאורה חסכוניות וחכמות ומערכות הכוונת חניה חכמות ("אדום-ירוק") ושילוט דיגיטלי מתקדם. לחברתנו צי גוררים המספק שירותי גרירה וחילוץ לגופים מוניציפאליים, ועד לאחרונה גם עבור רשות שדות התעופה בכל מתחם נמל התעופה בן-גוריון.

כיום אנחנו מעסיקים למעלה מ-700 עובדים, כולם אנשי עשייה, במגוון רחב של אתרים, בתפקידים ובתחומים שונים, בתפוצה ארצית. אנו גאים לשתף פעולה עם עמותת שק"ל , העמותה המובילה בישראל לשילוב אנשים בעלי צרכים מיוחדים, באמצעותה משתלבים אצלנו בחברת ימית, בשוויון מלא, עובדים בעלי מוגבלויות ונכויות שונות. מקום מושבנו כיום הינו בבניין לשימור בן 3 קומות ברח' רבי עקיבא 8 בירושלים, אשר נמצא בבעלותנו ועבר שחזור ושיפוץ מקיף על ידנו.

אנחנו בחברת ימית מאמינים כי הדבר החשוב ביותר הוא לזכור שבסופו של כל פרויקט המוטל עלינו, גדול כקטן, תמיד נמצאים לקוחות הקצה, האנשים הרגילים, שבשגרת יומם נפגשים לרגעים ספורים עם העשייה שלנו: המאבטח בכניסה למבנה, איש הניקיון או האחזקה במשרד, הסדרן בחניון במקום העבודה, מערך שירות הלקוחות בטלפון או בדוא"ל, בשיחת אינטרקום עם נציגי השירות במוקד הבקרה או במפגש עם כל אחד ממפקחי ומנהלי החברה. הניסיון שלנו גם מעיד שכל זאת לא היה יכול להתקיים ללא שמירה קנאית והקפדה יתרה על זכויות העובדים שלנו, ללא יוצא מן הכלל, ודאגה מתמשכת לרווחתם.

זה מנוע הצמיחה וההצלחה שלנו, ושל לקוחותינו.