נקי פלוס בע"מ

מרכז

חברת נקי פלוס מתמחה בניקיון משרדיםמפעלים ומוסדות ציבוריים מאז 1995. החברה בבעלות עדי מרוז, מתגאה במאות עובדים, המעניקים שירות ללקוחות ברחבי הארץ.

כל עובדי החברה מועסקים על פי חוק ונהנים מההטבות המגיעות להם כבר מהיום הראשון לעבודה. נקי פלוס מאמינה שהעבודה האיכות המאפיינת את החברה, מושגת בין השאר, הודות לשביעות רצון עובדיה לאורך זמן.

לקוחות נקי פלוס נהנים משירותי החברה במגוון תחומי התמחות:

  • ניקיון משרדים – ניקוי יומי של סביבת העבודה על ידי עובד קבוע, תוך דגש על ביצוע עבודה יסודית המותאמת לצרכי הלקוח ודרישותיו.
  • ניקיון מפעלים – החברה מספקת ללקוח צוות ניקיון העובר הכשרה ייעודית לעבודה עם חומרי ניקוי מיוחדים, הדרושים לכל מפעל בהתאם למאפייניו. בנוסף, דואגת החברה לאספקת בגדים סטריליים לעובדים ולהסעתם למקום העבודה וחזרה.
  • ניקיון אולמות תצוגה – השירות הייחודי, שיטת הניקוי וחומרי הניקוי, נבחרים בהתאם למאפייני האולם וסוג המוצרים המוצגים בו.
  • ניקיונות מיוחדים – לחברה יש את הכלים המקצועיים הדרושים לטיפול בהצפות, שטיחים וניקיון יסודי לאחר שיפוץ. הצוותים המקצועיים מגיעים אחרי שעות העבודה ומנקים את המקום ביסודיות.
  • שירותי כוח אדם זמני – החברה מספקת ללקוחותיה עובדים זמניים, כגון: נהגים, מזכירות, מחסנאיים ועוד. פתרון זה חוסך את כאב הראש הכרוך במציאת ממלא מקום מיידי ממקור לא ידוע.

 

טל:  1-700-701-514

nakiplus.co.il

adi@nakiplus.co.il